adress г. Мінск, 220004, пр. Пераможцаў, 11

Міністэрства культуры Рэспублікі Беларусь

Структура Міністэрства

Аддзел арганізацыйнай работы і дакументазвароту

Начальнік

Начальнік

Быкава Алена Васільеўна

Кабінет каб. 601

Вядучы рэферэнт

Андрэева Кацярына Андрэеўна

Кабінет каб. 605

Рэферэнт

Зубава Вольга Фёдараўна

Кабінет каб. 605

Галоўнае ўпраўленне дзяржаўных спецыяльных культурных мерапрыемстваў і прафесійнага мастацтва

Начальнік

Усава Кацярына Валер'еўна

Кабінет каб. 608
Упраўленне дзяржаўных спецыяльных культурных мерапрыемстваў
Намеснік начальніка галоўнага ўпраўлення - начальнік

Намеснік начальніка галоўнага ўпраўлення - начальнік

Адамовіч Іна Мар'янаўна

Кабінет каб. 616

Намеснік начальніка

Галаван Васіль Рыгоравіч

Кабінет каб. 612

Кансультант

Багдановіч Яўгенія Анатольеўна

Кабінет каб. 611

Кансультант

Мардусевіч Іна Віктараўна

Кабінет каб. 612

Кансультант

Арцюшэўская Аксана Віктараўна

Кабінет каб. 611
Упраўленне прафесійнага мастацтва

Намеснік начальніка галоўнага ўпраўлення - начальнік

Мамчанка Раман Мікалаевіч

Кабінет каб. 801

Намеснік начальніка

Пархамовіч Таццяна Анатольеўна

Кабінет каб. 805

Кансультант

-

Кабінет каб. 805

Кансультант

Манакова Людміла Мікалаеўна

Кабінет каб. 919
Сектар мастацтвазнаўцаў-экспертаў па вывазу культурных каштоўнасцяў з тэрыторыі Рэспублікі Беларусь

Загадчык

Козыраў Глеб Мікалаевіч

Кабинет каб. 823

Галоўны спецыяліст

Талпека Алена Валер'еўна

Кабінет каб. 802

Упраўленне капітальнага будаўніцтва і матэрыяльна-тэхнічнага забеспячэння

Начальнік

Начальнік

Бартошык Аляксандр Аляксандравіч

Кабінет каб. 311

Намеснік начальніка

Ешмантовіч Лілія Аляксандраўна

Кабінет каб. 326

Вядучы рэферэнт

Юркевіч Святлана Уладзіміраўна

Кабінет каб. 326

Вядучы інжынер

Харсееў Уладзімір Вітальевіч

Кабінет каб. 718

Вядучы эканаміст

Асаевіч-Мігуцкая Наталля Андрэеўна

Кабінет каб. 718

Вядучы рэферэнт

Кез Алена Уладзіміраўна

Кабінет каб. 313

Упраўленне па ахове гісторыка-культурнай спадчыны

Начальнік

Бокша Таццяна Віктараўна

Кабінет каб. 325

Аддзел арганізацыі аховы і ўліку гісторыка-культурных каштоўнасцяў

Намеснік начальніка ўпраўлення - начальнік аддзела

Нецвятаева Марыя Валянцінаўна

Кабінет каб. 309

Кансультант

Ходар Генадзь Мікалаевіч

Кабінет каб. 308

Кансультант

-

Кабінет каб. 308

Аддзел па арганізацыі навукова-праектнага і метадычнага забеспячэння

Начальнік

Чарняўскі Альгерд Ігаравіч

Кабінет каб. 321

Намеснік начальніка

Цімафеева Інга Аляксандраўна

Кабінет каб. 321

Кансультант

Бусько Вікторыя Міхайлаўна

Кабінет каб. 324

Галоўны спецыяліст

Мікуловіч Віталь Анатольевіч

Кабінет каб. 324

Упраўленне культуры і народнай творчасці

Начальнік

Начальнік

Карповіч Ірына Уладзіміраўна

Кабінет каб. 303

Намеснік начальніка

Слесарчык Дзмітрый Леанідавіч

Кабінет каб. 304

Кансультант

Аўдзей Надзея Віктараўна

Кабінет каб. 301

Кансультант

-

Кабінет каб. 301

Галоўны спецыяліст

Макарава Вольга Валер'еўна

Кабінет каб. 304

Фінансава-эканамічнае ўпраўленне

Начальнік

Начальнік

Крупко Святлана Іванаўна

Кабінет каб. 602

Намеснік начальніка

Абушкевіч Кім Алегавіч

Кабінет каб. 614

Кансультант

Жалнеркевіч Наталля Тадэвушаўна

Кабінет каб. 305

Кансультант

Саколіна Вольга Валер'еўна

Кабинет каб. 305

Аддзел бюджэтнага фінансавання

Начальник

Афанасьева Татьяна Викторовна

Кабинет каб. 613

Намеснік начальніка

Цыбаева Святлана Фёдараўна

Кабінет каб. 615

Вядучы эканаміст

Каўчун Максім Сяргеевіч

Кабінет каб. 615

Вядучы эканаміст

Белавіна Вера Барысаўна

Кабінет каб. 613

Аддзел устаноў адукацыі

Начальнік

Начальнік

Юркевіч Марына Браніславаўна

Кабінет каб. 306

Кансультант

Шамоніна Жанна Іванаўна

Кабінет каб. 318

Кансультант

Сляпцова Наталля Генадзьеўна

Кабінет каб. 318

Аддзел бухгалтарскага ўліку і справаздачнасці

Начальнік аддзела - галоўны бухгалтар

Начальнік аддзела - галоўны бухгалтар

Гурыновіч Ала Мар'янаўна

Кабінет каб. 609

Намеснік начальніка

Чарноцкая Лілія Віктараўна

Кабінет каб. 604

Вядучы бухгалтар

Кузняцова Валянціна Аляксандраўна

Кабінет каб. 604

Вядучы бухгалтар

Фурсевіч Наталля Юр'еўна

Кабінет каб. 603

Аддзел па кінематаграфіі

Начальнік

Начальнік

Дрыга Ірына Уладзіміраўна

Кабінет каб. 319

Намеснік начальніка

Мельнікава Крысціна Аляксандраўна

Кабінет каб. 312

Кансультант

-

Кабінет каб. 312

Кансультант

Астапчук Радміла Георгіеўна

Кабінет каб. 312

Юрыдычны аддзел

Начальнiк

Ствалова Таццяна Уладзіміраўна

Кабінет каб. 322

Кансультант

Лаўкова Іна Яўгенаўна

Кабінет каб. 323

Кансультант

Краж Аксана Міхайлаўна

Кабінет каб. 323

Аддзел міжнароднага супрацоўніцтва і ўзаемадзеяння са сродкамі масавай інфармацыі

Начальнік

Начальнік

Ратабыльская Вікторыя Леанідаўна

Кабінет каб. 316

Намеснік начальніка

-

Кабінет каб. 317

Кансультант

Марчанка Дар'я Юр'еўна

Кабінет каб. 607

Галоўны спецыяліст

Фядуцік Ганна Раманаўна

Кабінет каб. 606

Аддзел кадравай работы і дзяржаўных узнагарод

Начальнік

Германовіч Вольга Міхайлаўна

Кабінет каб. 307

Намеснік начальніка

Дземянкова Наталля Анатольеўна

Кабінет каб. 315

Вядучы рэферэнт

Сліжэўская Кацярына Віктараўна

Кабінет каб. 920

Кансультант

Борэль Алеся Генадзеўна

Кабінет каб. 315
arrow
arrow